Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Изгледа ужасно: Џастин Бибер во јавност по раскинувањето со Селена Гомез

Изгледа ужасно: Џастин Бибер во јавност по раскинувањето со Селена Гомез

SHARE

Иако сите се надеваа дека врската на Селена Гомез и Џастин Бибер овој пат ќе потрае малку подолго, сепак двојката раскина по стоти пат.

Извори блиски до парот велат дека финалната одлука ја донела пејачката под притисок од нејзината мајка која не ја прифаќала нивната врска.

А, неколку дена по овие вести, Џастин Бибер беше забележан во јавност.

Пејачот во Холивуд се појави во опуштено, несредено издание, кое денеска е мета на модните критичари.

Џастин изгледа несреќно, а неговиот изглед никогаш не бил полош.