Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја преболе Џенифер Анистон: Ова е новата девојка на Џастин Теро

Ја преболе Џенифер Анистон: Ова е новата девојка на Џастин Теро

SHARE

Џенифер Анистон и Џастин Теро по три години заеднички живот, минатиот месе објавија дека се разведуваат.

Во заедничкото соопштение парот бепе дециден и напиша:

„Ова заедно го одлучивме кон крајот на минатата година. Ние сме двајца најдобри пријатели кои одлучиле да се разделат како пр, но се радуваме што ќе го продолжиме нашето драгоцено пријателство“.

Но, по разделбата Анистон неколку пати беше видена не расположена, а изори блиски до актерката откриваат нови детали.

Наводно таа постојано плачела и била тажна, бидејќи Теро беќе има нова девојка, телевизиската водителка и дизајнерка Алекса Чанг.

Актерот поради неа отишол до Париз каде се случувала Модната недела, а се запознале минатата година, преку заеднички пријатели.

Џастин и Алекса се дружеле и во Њујорк за време на Модната недела, а таа го посетила и имотот на актерот.