Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја претера: Ким Кардашијан има брендирани канти за ѓубре (фото)

Ја претера: Ким Кардашијан има брендирани канти за ѓубре (фото)

SHARE

Ким Кардашијан ги налути фановите откако објави бизарна фотографија.

Старлетата го фотографираше својот двор, поточно кантите за ѓубре. На нив јасно се забележува логото на брендот Луи Витон.

По оваа фотографија Ким се најде на мета на критики. Фановите пишуваа дека треба да ги вложи парите во нешто паметно, или да им помогне на децата од рак.

Погледнете.