Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја прогласија за жена на годината, па се соблече гола за „GQ“

Ја прогласија за жена на годината, па се соблече гола за „GQ“

SHARE

Ким Кардашијан беше прогласена за жена на годината од страна на магазинот „GQ“.

И само неколку часа по церемонијата за доделување на наградите се појавија фотографиите од нејзина фотосесија за „GQ“.

И жената на годината позира топлес.

Ким лежи во кревет, покриена само со сива сатенска постелнина. Загасита шминка, мат усни и златест тен го прават нејзиното појавување уште посензуално.

Сепак мора да признаеме дека Ким изгледа навистина секси.

Ким Кардашијан гола за GQ

Ким Кардашијан гола за GQ

Ким Кардашијан гола за GQ

Ким Кардашијан гола за GQ