Home ШОУ БИЗз Мак сцена Ја „промени“ професијата: Тамара Тодевска пушташе музика во скопски клуб (фото)

Ја „промени“ професијата: Тамара Тодевска пушташе музика во скопски клуб (фото)

SHARE

Тамара Тодевска преку фотографија на Фејсбук ја откри своајта долгогодишна љубов, а не е пеењето.

Секако е поврзано со музика, односно станува збор за диџејство.

Тамара во еден скопски клуб синоќа барем на кратко застана зад пултот и се проба и во пуштање музика.

Фотографијата кажува се.

тамара како диџеј

РЕКЛАМИ:
Loading...