Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја соблече „униформата“: Меланија Трамп во спортско издание

Ја соблече „униформата“: Меланија Трамп во спортско издание

SHARE

Меланија Трамп беше забележана во опуштено, речиси спортско издание во Белата куќа.

Црвена кошула со темни фармерки, крем ташна и балетанки, беше изданието кое сите ги воодушеви.

Меланија на лицето имаше минимална шминка, а косата и беше пуштена во препознатливиот стил.

Мора да признаеме дека Првата дама на Америка ретко ја гледаме во вакво издание.