Home ШОУ БИЗз Балкан Ја замени за руската Ким Кардашијан: Екс момчето на Јелена Розга со...

Ја замени за руската Ким Кардашијан: Екс момчето на Јелена Розга со нова девојка

SHARE

Јелена Розга неколку години беше во врска со Стјепан Хаусер, но оваа недела одекна веста дека парот се разделил.

Иако се шушка дека пејачката има нов дечко, очигледно и музичарот не чекаше многу па си фати нова девојка.

Станува збор за Лола Астанова која е пијанистка која е потекнува од Русија, но со години живее во Америка.

Освен со својот талент, таа може да се пофали и со убавината која ја направи Инстаграм ѕвезда.

Лола често ја споредуваат со Ким Кардашијан, а таа постојано објавува фоторафии во провокативни изданија додека свири пијано.

Гласините за врската на Лола и Стјепан се вжештија кога пијанистката објави видео со него.