Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ја засени мама Ким Кардашијан: Сите гледаа во фризурата на Сеинт Вест

Ја засени мама Ким Кардашијан: Сите гледаа во фризурата на Сеинт Вест

4295
0
SHARE

Ким Кардашијан е навикната целото внимание да е насочено кон неа, но тоа не е така кога е во јавност со нејзините деца.

Малиот Сеинт ретко го гледаме пред камерите, а овој пат се појави со својата мајка во Лос Анџелес.

Со нив беше и Норт Вест иако сите гледаа во фризурата на Сеинт. Малото момче имаше внатрешни плетенки, со кои изгледаше преслатко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here