Home ЗАБАВА Tv + Reality „Јас имам талент“ во Србија: Жирито во шок, на сцената се појави...

„Јас имам талент“ во Србија: Жирито во шок, на сцената се појави Џони Деп

SHARE

Кога на сцената на шоуто „Јас имам талент“ се појави Баша Пали сите беа убедени дека ќе го имитира актерот Џони Деп поради неверојатната физичка сличност.

Но, талентот на овој 41-годишник од Панчево не е актерството туку цртањето на платно.

Сликањето му оди одлично, а со три гласа „ЗА“ тој продолжи понатаму.