Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Ѓоковиќ е убава, но почекајте да ја видите нејзината сестра Марија!

Јелена Ѓоковиќ е убава, но почекајте да ја видите нејзината сестра Марија!

SHARE

Марија е постара сестра на Јелена, и таа поседува свој блог на којшто пишува на многу теми, помеѓу кои мотивацијата, модата, и различностите.

Јелена Ѓоковиќ со своите шарм и едноставност веќе го маѓепса Балканот, но и остатокот од светот. Меѓутоа, во семејството Ристиќ има уште една убавица покрај неа.

Summer laziness #thankgoditsweekend #littlethings #love #life #boho

A photo posted by Marija Ristic (@marie.ristic) on

Марија Ристиќ е постара сестра на сопругата на првиот тенисер на светот. Марија своевремено работеше во Фондацијата Новак Ѓоковиќ, а еднаш и го поддршуваше Новак на US Open заедно со својата сестра, кога целиот свет остана во прашалници која е таинствената девојка во друштво на Јелена.

РЕКЛАМИ:
Loading...