Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена и Новаќ Ѓоковиќ одбраа име за ќерката

Јелена и Новаќ Ѓоковиќ одбраа име за ќерката

172
0
SHARE

Јелена и Новак Ѓоковиќ на крајот на август ја чекаат втората радост, а како што велат извори блиски до двојката, Стефан едвај чека да ја запознае сестричката.

„Да, смисливме име, но немојте да ме ставате во ситуација да ви открива. Не смеам ништо да кажам“, изјави Новак за магазинот „Hello“.

Тенисерот откри дека името е предлог на Јелена и станува збор за српско име.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here