Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Кареуша збесна по настапот: „Еве им шамар, ма еве им к***ц“

Јелена Кареуша збесна по настапот: „Еве им шамар, ма еве им к***ц“

SHARE

Јелена Карлеуша никогаш немала влакна на јазикот, без разлика дали се работи за нејзините фанови, хејтери, учесници на „Ѕвездите на Гранд“ или колеги.

Пред неколку дена Карлеуша настапи во Нови Пазар, каде пред нејзиниот концерт најде на негативни коментари од страна на јавноста со кои се справи на свој начин.

По завршувањето на настапот таа напиша и цел реферат со кој „им ги затна устите“ на хејтерите.

РЕКЛАМИ:
Loading...