Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша без гаќи на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

Јелена Карлеуша без гаќи на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“

SHARE

Новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ се очекува да започне наскоро, а снимањата се веќе во тек.

И додека ја видовме Марија Шерифовиќ во здолниште, и Јелена Карлеуша сите ги изненади со стајлингот на првото снимање.

Пејачката се појави со здолниште со високи шлицеви кои се протегаа до колковите.

Јелена откри дека не носи гаќи под фустанот што само ја дозагреа целата атмосфера.

РЕКЛАМИ:
Loading...