Home INFO Јелена Карлеуша без грам шминка изгледа преубаво (фото)

Јелена Карлеуша без грам шминка изгледа преубаво (фото)

SHARE

Јелена Карлеуша ретко ја гледаме во природно издание, па последната објава гишокираше фановите.

И покрај тоа што пејачката изглееда супер, ние не сме навикнати на природниот изглед.

Јелена објави „стори“ на Инстаграм на кое нема грам шминка.

Инаку таа моментално е во Истанбул со своите ќерки Атина и Ника.

Како ви се допаѓа?

РЕКЛАМИ:
Loading...