Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша и Аца Лукас се скараа: „Не сум ти јас сељанка...

Јелена Карлеуша и Аца Лукас се скараа: „Не сум ти јас сељанка од Житораѓа!“

SHARE

Во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша и Аца Лукас се скараа како никогаш до сега.

Пејачката му се обрати на колегата дека се однесува како неговата пријателка од провинција мислејќи на Цеца.

„Ќе зборувам и ќе коментирам како што јас сакам! Не сум јас како твојата другарка од Житораѓа, со неа можеш вака да разговараш, не со мене“, му се обрати на Аца, кој на ова и врати:

„Тоа што го кажа е многу лошо. Јас имам многу другарки од разни делови на Србија, па дури и од целиот свет, и ти си ми другарка. Не е убаво што ги навредуваш луѓето по тоа од каде доаѓаат“.

Јелена секако не сакаше да попушти и ја продолжи расправата:

„Многу се дружиш со сељанки, па веќе се однесуваш како нив. Околу тебе само клошари и сељаци“.

РЕКЛАМИ:
Loading...