Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша и Сека Алексиќ ќе се смират!?

Јелена Карлеуша и Сека Алексиќ ќе се смират!?

2323
0
SHARE

Пејачот Адил Максутовиќ сака да ги смири лутите ривалки Јелена Карлеуша и Сека Алексиќ.

Тоа би требало да се случи на неговиот претстоен концерт кој ќе се одржи во Сава центар на 17 ноември.

Како што пишуваат српските медиуми, Јелена и Сека во последните 10 години не зборуваат, па е вистинско изненадување како двете ќе се најдат во првите редови на овој концерт.

„Адил се дружи и со двете и сакаше да ги испочитува па ги викна на концерт. Не го интересираат нивните караници, но рече дека ќе му биде драго ако баш на неговиот концерт конечно се смират и ќе најдат заеднички јазик. Дали Јелена ќе ја „закопа“ секирата со Сека останува да видиме“, вели извор близок до пејачот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here