Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша настапи во проѕирен секси комбинезон

Јелена Карлеуша настапи во проѕирен секси комбинезон

SHARE

Јелена Карлеуша е позната по својот провокативен стил, па откако пред неколку дена се појави во проирен фустан, сега реши да настапи во проѕирен комбинезон.

Goodbye #montenegro ????????????????????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Ваквиот изглед беше за настапот во Нови Пазар, каде публиката се забавуваше до раните утрински часови.

Како ви се допаѓа ова издание на Карлеуша?

???????????? I love this bodysuit by @iloverussianroulette ???????? #backstage #novipazar

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on