Home ШОУ БИЗз Балкан Јелена Карлеуша со нов имиџ: Розева коса и латекс од глава до...

Јелена Карлеуша со нов имиџ: Розева коса и латекс од глава до пети

2850
0
SHARE

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ и оваа недела привлече големо внимание.

Пејачката го промени имиџот.

Јелена се појави „закопчана до грло“ во комбинезон од латекс, а целиот изглед го надополни со нова боја на коса.

Ѕвездата сега има розева коса која и стои одлично!

????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here