Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кајли Џенер дизајнираше очила за сонце: Ова е целата колекција (видео)

Кајли Џенер дизајнираше очила за сонце: Ова е целата колекција (видео)

SHARE

Кајли Џенер покрај нејзината линија на шминки, реши да влезе во нов бизнис.

Тинејџерката дизајнираше очила за сонце и направи сопствена линија за австралискиот бренд QUAY.

Очилата за сонце ќе бидат достапни во продажба од следниот месец.

Погледнете ја колекцијата на Кајли.

РЕКЛАМИ:
Loading...