Home LIFE STYLE Мода и Убавина Како да направите машна од коса (фото упатство)

Како да направите машна од коса (фото упатство)

143
0
SHARE

Еве уште еден начин да ја подигнете косата, а да изгледате убаво.

Машината може да биде голема или мала, да ја носите напред, од страна или позади, да ја украсите со сатенска лента или шнола.

Погледнете како може да се направи оваа едноставна и симпатична фризурa.

Со истата можете да привлечете погледите на улица, плажа или кога ќе излезете навечер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here