Home ЗАБАВА Tv + Reality Како денес изгледа тројката на Фиби од „Пријатели“

Како денес изгледа тројката на Фиби од „Пријатели“

SHARE

„Пријатели“ без сомение е една од најгледаните ТВ серии, а Рос, Рејчел, Моника, Чендлер, Фиби и Џои сите ги обожаваме.

Постојат и одредени сцени, но и моменти од серијата кои ќе останат запаметени засекогаш, како на пример кога Фиби беше сурогат мајка на својот брат.

Таа му роди тројка, а дали се прашувате како бебињата изгледаат денес?

via GIPHY

Данте Пастула како Френк Џуниор Џуниор

Сиера Маркокс како Чендлер

Ешли Арм како Лесли