Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како Георгина Родригез го „улови“ Роналдо и од продавачка стана модна икона?

Како Георгина Родригез го „улови“ Роналдо и од продавачка стана модна икона?

реклама:G Natural

Во светските таблоиди овој период навистина на големо се пишува и коментира за животната приказна на Георгина Родригез сеуште актуелна вереница на фудбалерот Роналдо.

Ако може да им се верува на написите таа буквално од сиромашна девојка стигнала до вистинско богатство.

Георгина пред да зо запознае Роналдо работела како продавачка во бутик а моментот кога на една приватна забава на Гучи го запознала фудбалерот и го променил целиот живот.

Таа по запознавањето добила отказ од бутикот каде што работела па од дарежливиот избраник добивала по 100 000 долари за живот.

Иако сеуште не венчани парот живее заедно од 2016 и имаат една ќерка а во моментов очекува близнаци,, да потсетиме дека Роналдо веќе е татко на близнаци од сурогат мајка.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------