Home ШОУ БИЗз Балкан Како марсовец: Северина со модна катастрофа на „Пиво фест“ во Прилеп

Како марсовец: Северина со модна катастрофа на „Пиво фест“ во Прилеп

SHARE

Синоќа во Прилеп заврши 15-тото издание на „Пиво Фест“.

На последната вечер настапија Димитар Андоновски со Тајфата, Џамбо Агушеви оркестар и балканската мега ѕвезда Северина, која по втор пат гостуваше на овој фестивал.

Севе ги воодушеви присутните со добрата забава, но ги разочара со стајлингот.

Пејачката за појавувањето во Прилеп се одлучи за металик розев конбинезон со кратки шорцеви.

Иако нозете беа во прв план сепак Северина изгледаше чудно и непривлечно.

Единствено што може да пофалиме е нејзината шминка и фрзиура за кои беше задолжен Дадар.

Just a perfect #smile #hair #makeup

A post shared by Make This World More Beautiful (@dadar_alex) on

РЕКЛАМИ:
Loading...