Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Како се подготвува новата „Мис на Македонија“ за големиот избор (видео)

Како се подготвува новата „Мис на Македонија“ за големиот избор (видео)

SHARE

Македонија од секогаш можела да се пофали со згодни и убави девојки.

На списокот најубава Македонка од пред неколку денови се впишува Кристина Спасеновска.

Младата кичевчанка е новата „Мис на Македонија“ која на 28-ми септември ќе не претставува на светскиот избор за убавина во Индонезија.

А, пред објективот на „Екстра Ексклузив“, Кристина откри нешто повеќе за себе, својот приватен живот, момчето, но и како се подготвува за големиот избор.

Запознајте ја новата „Мис на Македонија“ во следните 3 минути.

РЕКЛАМИ:
Loading...