Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Како синот на Туна го честиташе роденденот на татко му

Како синот на Туна го честиташе роденденот на татко му

171
0
SHARE

Албанската пејачка Туна Сејдиу пред некое време се оствари во улогата на мајка, па на овој свет го донесе своето прво дете.

Туна и нејзиниот сопруг уживаат во првите и волшебни моменти со својот нов член во семејството. Веднаш по породувњето пејачката побрза да ги објави првите фотографии со бебето, а неодамна излезе и на прва прошетка.

Сопругот на Сејдиу пред некој ден славаше роденден, а малиот син на оргинален начин му честита роденден. Имено, Туна му облече мајца на која пишува:

Среќен роденден тато, те сакам. Преслатко нели?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here