Home ШОУ БИЗз Балкан Каква ќерка, таква мајка: И таа користи фотошоп, а нејзиното вистинско лице...

Каква ќерка, таква мајка: И таа користи фотошоп, а нејзиното вистинско лице ќе ве уплаши

SHARE

За време на синоќешното вклучување во живо од реалното шоу „Парови“, гледачите останаа изненадени кога ја видоа Дивна Карлеуша во вистинско светло.

Мајката на Јелена Карлеуша под рефлекторите без фотошопш и многу шминка изгледаше непрепознатливо.

На лицето госпоѓата имаше многу дупки, а истото не беше воопшто мазно како на фотографиите.

дивна карлеуша

Очигледно дека Дивна како и нејзината ќерка Јелена Карлеуша сака да користи фотошоп и да ги „пегла“ сликите на социјалните мрежи.

дивна и јелена карлеуша

Но, без фотошоп, таа изгледа вака.

дивна и јелена карлеуша

РЕКЛАМИ:
Loading...