Home INFO Каква промена: Погледнете ја првата објавена фотографија на Ким Кардашијан на Инстаграм

Каква промена: Погледнете ја првата објавена фотографија на Ким Кардашијан на Инстаграм

реклама:hotel PREMIER

Ријалити ѕвездата и старлета, како што многумина ја нарекуваат, без сомение е кралица на социјалните мрежи.

Ова е првата фотографија на Инстаграм објавена на профилот на Ким Кардашијан.

Ким денес само на Инстаграм има над 259 милиони следбеници и е една од највлијателните јавни личности.

Как

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------