Home INFO Каква трансформација: Вака изгледала Џенифер Лопез на аудиција пред 30-тина години (ВИДЕО)

Каква трансформација: Вака изгледала Џенифер Лопез на аудиција пред 30-тина години (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Таа денес важи за една од најзодните дами на светот.

Бујни облини, долга коса и изразени јаболчници се нешто што денеска е нејзин заштитен знак, но пред 30-тина години, Џенифер изгледала сосема поинаку.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“