Home INFO Каква трансформација! Вака изгледала Кајли Џенер во 2009 та (ВИДЕО)

Каква трансформација! Вака изгледала Кајли Џенер во 2009 та (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Пластичните операции прават чуда, а најголем доказ за ова се јавните личности кои преку ноќ го менуваат својот изглед.

Најмладата членка на кланот Кардашијан, Кајли Џенер во изминативе десет години потполно го промени својот изглед.

Џенер има само 24 години а веќе има направено неколку естетски корекции.

Денес е најголема ѕвезда на интернет и над 260 милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.
Еве како изгледала пред корекциите!

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“