Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Камерон Дијаз си го изгуби фустанчето (фото)

Камерон Дијаз си го изгуби фустанчето (фото)

SHARE

Камерон Дијаз ја продолжува модната треска на новата насловна на Британскиот Harper’s Bazaar.

Во јунскиот број, Камерон на себе носи лесно беж фустанче, кое и паѓа на едното рамо, скоро па да и се види едната града, а ла Кејти Пери.

Фотографирана од Том Мунро, таа позира и во бела маичка само со гаќички за секси едиторијалот.

Камерун Дијаз за Harper's Bazar
Камерун Дијаз за Harper's Bazar

Додека изгледа прекрасно, оваа насловна се разликува од минатомесечната фотосесија.

За In Style актерката позираше облечена во модели на Версаче и Валентино.

Доколку не прашувате нас, ние преферираме полежерно издание на Камерон.

Но, сами одлучете дали ви се допаѓа најновата насловна.

РЕКЛАМИ:
Loading...