Home ЗАБАВА Tv + Reality Кандидатот остана зачуден: Карлеуша започна да симулира oргазам, а потоа се вмеша...

Кандидатот остана зачуден: Карлеуша започна да симулира oргазам, а потоа се вмеша и Саша Поповиќ

SHARE

Веќе навикнавме да гледаме секакви моменти од популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“, па така овој пат, како и многу пати досега главна беше Јелена Карлеуша.

Таа го споредуваше пеењето и сексот па така започна да му одржува лекција на еден кандидат, започнувајќи да стенка.

Во ист момент се замеша и Саша Поповиќ со негов коментар. Навистина беше интересна ситуација.

Во продолжение можете да ја погледнете најавата за најновата епизода од Ѕвездите на Гранд која се емитува во сабота.

РЕКЛАМИ:
Loading...