Home INFO Кание Вест во љубов со супер модел, кој ја врти Ким Кардашијан?!

Кание Вест во љубов со супер модел, кој ја врти Ким Кардашијан?!

реклама:G Natural

Кание Вест очигледно уште пред да се разведе ја преболе својата сопруга Ким Кардашијан со оглед на последните информации дека 43-годишниот рапер, е во врска со рускиот супермодел Ирина Шајк (35).

Ова го тврди DeuxMoi, Инстаграм страница-озборувач на селебрити-личности.

Тие според таблоидите се познавале веќе десетина години а сега тајно се среќавале.

Која ќе биде реакцијата на Ким по ова и дали ќе има потврда наскоро останува да почекаме….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------