Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кание Вест за еротското списание на убавата Ања Рубик (видео)

Кание Вест за еротското списание на убавата Ања Рубик (видео)

SHARE

Раперот Кание Вест и убавата чешка манекенка Ања Рубик снимија реклама за нејзиното ново списание, кое е на границите меѓу порнографијата и еротиката.

Интригантното видео преполно со разголени сцени е најава за новото списание на Ања „25“ кое ќе се занимава со еротика, а го режираше фотографот и режисер Барнеби Ропер.

Ања вели дека таа и Кание го осмислиле целиот концепт кој подоцна Ропер го претворил во видео.
„Идејата ни беше да направиме нешто со што порнографијата ќе ја направиме естетски и модно прифатлива.

Видеото ги истражува сензуалните слики од списанието, а сакавме се да изгледа како што се одвива во главата на Кание“, го објаснила Ања видеото кое на YouTube можат да го погледнат само регистрираните корисници.

РЕКЛАМИ:
Loading...