Home ЗАБАВА Видео Карма: После ова видео ќе внимавате како возите

Карма: После ова видео ќе внимавате како возите

SHARE

Млада дама од Екатеринбург без пардон одлучила да помине низ црвено светло, а кога друг возач ја предупредил дека не би требало така да се однесува, таа наместо да се извини, одговорила со среден прст.

Казната брзо ја стигнало.

Погледнете:

РЕКЛАМИ:
Loading...