Home ШОУ БИЗз Мак сцена Катарина Ивановска на кафе со синот (фото)

Катарина Ивановска на кафе со синот (фото)

2585
0
SHARE

Катарина Ивановска ужива во мајчинските денови и во друштво на својот син Вања го испи првото утринско кафе.

Македонскиот модел на Инстаграм сподели фотографија од едно скопско кафуле каде ужива во спокојот и времето поминато со синот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here