Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ќе „треснеше“ на земја: Џиџи Хадид се сопна од долгиот фустан

Ќе „треснеше“ на земја: Џиџи Хадид се сопна од долгиот фустан

560
0
SHARE

Џиџи Хадид имаше проблеми со фустанот при последното појавуање.

Ѕвездата носеше прекрасен долг фустан со потписот на Зухаир Мурат, но додека излегуваше од нејзиниот стан на Менхетан, моделот се сопна.

За среќа таа беше заедно со сестра и Бела Хадид која ја задржа да не заврши на подот, откако се сопна.

Инаку девојките се појавија на гала вечерата која беше организирана од страна на магазинот „Гламур“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here