Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ќе ве остави без зборови: Сопругата на Силвестер Сталоне е вистинска убавица

Ќе ве остави без зборови: Сопругата на Силвестер Сталоне е вистинска убавица

160
0
SHARE

Силвестер Сталоне може да се пофали со среќен и хармоничен брак веќе 20-години.

Актерот е во брак со бившата манекенка, Џенифер Флавин со која има три ќерки и на која и посвети емотивен статус за нивната годишнина.

blessed to have the sweetest girls. love you????

A post shared by Jennifer Flavin Stallone (@jenniferflavinstallone) on

„Денес славиме 20-години брак. Ти благодарам Џенифер што си сјајна сопруга и мајка сите овие 20 години. Каков среќник сум јас“, напиша Сталоне во коментар под заедничка фотографија.

Ценифер има 48-години, но и покрај тоа што е во 5-тата деценија од животот, таа е прекрасна!

On our way to the Govern's Ball honoring Jackie Chan!⭐️

A post shared by Jennifer Flavin Stallone (@jenniferflavinstallone) on

Date night with my love❤️❤️❤️

A post shared by Jennifer Flavin Stallone (@jenniferflavinstallone) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here