Home ЗАБАВА Ќе ве освои на прв поглед: Таа е најмалиот модел и новата...

Ќе ве освои на прв поглед: Таа е најмалиот модел и новата ѕвезда на Инстаграм

SHARE

Кристина Рамирез е преслатко, 3-годишно девојче кое буквално го освои светот!

Нејзиното прекрасно лице стана препознатливо за многу светски компании, а нејзините крупни сини очи нема да ве остават рамнодушни.

Фотографиите од Кристина ќе објавува нејзината мајка на Инстаграм, каде имаат повеќе од 160.000 следбеници.

Таа навистина сака да позира, а нејзината кариера како модел веќе е јасна.

Погледнете дел од нејзините фотографии.