Home ШОУ БИЗз Балкан Ќе ве разнежни: Марија Шерифовиќ новата песна им ја посвети на пријателите...

Ќе ве разнежни: Марија Шерифовиќ новата песна им ја посвети на пријателите (видео)

SHARE

Марија Шерифовиќ денес го објави спотот за најновиот сингл „Niјe ljubav to“, кој раскажува емотивна љубовна приказна.

Видеото кое беше долго најавувано изгледа светски, а Марија истото им го посвети на своите пријатели.

„Ни популарноста, ни славата, ни парите не можат да ги надоместат важните моменти во животите на моите најдраги луѓе. Ова е за вас“, се вели во дел од пораката која таа ја објави на Фејсбук.

Погледнете го новиот спот за „Niјe ljubav to“.

РЕКЛАМИ:
Loading...