Home LIFE STYLE Кејт Мидлтон се појави во најубавиот цветен фустан оваа зима

Кејт Мидлтон се појави во најубавиот цветен фустан оваа зима

SHARE

Кејт Мидлтон уште еднаш го покажа својот одличен стил, а тоа го направи на последната официјална посета заедно со принцовите Вилијам и Хари.

кејт мидлтон фустан цветен

Во Лондон војводката се појави во совршен цветен зимски фустан.

кејт мидлтон фустан цветен

Фустанот кој ги покажа нејзините згодни нозе е со потпис на брендот „Ерден“, а чини 1.300 евра.

кејт мидлтон фустан цветен

Кејт навистина блесна во Лондон, а дамите во светот се вљубија во нејзиниот фустан, кој е прекрасен, но и и стои одлично!

кејт мидлтон фустан цветен

кејт мидлтон фустан цветен

кејт мидлтон фустан цветен

кејт мидлтон фустан цветен

кејт мидлтон фустан цветен

РЕКЛАМИ:
Loading...