Home LIFE STYLE Кејт Мос 18-години носи еден ист стил

Кејт Мос 18-години носи еден ист стил

SHARE

Кејт Мос со повеќе од 300 насловни за „Vogue“ се смета за една од најуспешните манекенки на сите времиња.

Во нејзината кариера од три децении се впишуваат многу успеси, но и многу облека со леопардов принт.

Лесно е да се заклучи дека во последните 18-години Кејт е луда по овој животински принт.

43-годишниот модел има одличен леопардов стил, а погледнете како го комбинира.

кејт мос со леопард

кејт мос со леопард

кејт мос со леопард

кејт мос со леопард

кејт мос со леопард

кејт мос со леопард

кејт мос со леопард

РЕКЛАМИ:
Loading...