Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кејти Пери го ископира стајлингот на Ким Кардашијан

Кејти Пери го ископира стајлингот на Ким Кардашијан

SHARE

Кејти Пери моментално е актуелна со врската со Орландо Блум, но вниманието овој пак го насочи на нешто друго.

Пејачката покажа дека е голем фан на риалити ѕвездата Ким Кардашијан.

31-годишната поп ѕвезда во саботата се појави на забавата пред Греми наградите со изглед, кој наликува на оној на Ким Кардашијан.

кејти пери како ким кардашијан кејти пери како ким кардашијан кејти пери како ким кардашијан

Кејти косата ја фати во рибина коска која преминуваше во две долги плетенки, токму како што неодамна се појави и 35-годишната Ким.

Пери носеше силна шминка на очите со темни сенки и маскара и интересна тоалета со корсет, од кој се откриваа сексапилните нејзини облини – повторно во стил Кардашијан.

кејти пери како ким кардашијан

РЕКЛАМИ:
Loading...