Home ЗАБАВА Видео Ќелаво куче се „растура“ од играње на Мадона и Џастин (ВИДЕО)

Ќелаво куче се „растура“ од играње на Мадона и Џастин (ВИДЕО)

SHARE

Здружението за згрижување напуштени „Bald is Beautiful Dog Rescue“ на својот профил на Фејсбук објави видео од разиграниот Нејтан.

Нејтан е толку сладок во ова видео, но тие не ни очекувале дека ќелавото куче ќе стане вирална сензација, пишува Телеграф.

Видеото со голема брзина се шири по социјалните мрежи по социјалните мрежи, а кучето кое веројатно си го чеша грбот, благодарение на музичката заднина се претвори во танчар кој ги воодушеви сите.

Здружението се обидува да најде дом за Нејтан.

РЕКЛАМИ:
Loading...