Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким ги откри тајните секс тајните на нејзината мајка

Ким ги откри тајните секс тајните на нејзината мајка

SHARE

Крис Џенер по разводот од олимпиецот Брус, очигледно не губи време. Па додека тој го менува полот, таа си најде ново значително помладо момче.

Мајката на Ким Кардашијан е во врска со менаџерот Кори Гејмбл, кој е има 33-години.

А, во новата епизода на шоуто „Keeping Up With The Kardashians“,старлетата открива детали од љубовниот живот на мајка си.

„Креветот удираше во ѕидот. Тој звук ме пробуди. Успеав да заспијам ама потоа повторно се пробудив. Ги слушнав воздишките на мајка ми“, се пожали Ким за гласноста на мајка и за време на секс.

Крис изјави и е здосадено што семејството сака да знае се за нејзината врска.Инаку таа и Кори последен пат заедно беа забележани во клуб во Лас Вегас каде разменуваа бакнежи и нежности.

крис џенер и новото момче

РЕКЛАМИ:
Loading...