Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан е модел за новата колекција на Кание Вест (фото)

Ким Кардашијан е модел за новата колекција на Кание Вест (фото)

SHARE

Неколку колекции наназад, Кание Вест правеше спектакуларна промоција, односно ревии малку поинакви од останатите.

Но, раперот овој пат реши да нема ревија, туку да ја искористи славата на својата сопруга.

Па, така Ким Кардашијан стана модел за неговата нова колекција за Адидас, Yeezy Season 6.

Старлетата изминативе две недели постојано се појавува во парчиња од новата колекција.

Колекцијата од вчера е достапна за пошироката јавност и љубителите на минималистичките парчиња на Кание Вест.

Целата колекција погледнете ја на Ким Кардашијан.