Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан ја облече најкратката маичка која некогаш сте ја виделе

Ким Кардашијан ја облече најкратката маичка која некогаш сте ја виделе

SHARE

Ким Кардашијан во последно време е позната по тоа што удобноста и е на прво место кога се во прашање нејзините модни комбинации.

Па така за последното појавување старлетата се одлучи за тренерки и најкратката маичка која некогаш сте ја виделе.

Ким повторно го покажа рамниот стомак, иако сите гледаа во маичката која едвај го покри нејзиниот градник.

Погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...