Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан прогласена за жена на годината

Ким Кардашијан прогласена за жена на годината

SHARE

Ким Кардашијан е една од најпосакуваните жени во светот, а за тоа си доби и официјална потврда.

Престижниот магазин „GQ“ вчера традиционално го одржа доделувањето на наградите во Лондон, каде Ким беше прогласена за жена на годината.

Старлетата се појави во црно боди од латекс и здолниште извезено со циркони, а зад нејзиниот изглед се потпишуваат Ralph & Russo, Atsuko Kudo и Tom Ford.

Кание Вест се појави со Ким на црвениот тепих и повеќе од очигледно беше дека е воодушевен од изгледот на својата сопруга.

Тој не можеше да ги тргне рацете од неа за време на фотографирањето на црвениот тепих.

Ким Кардашијан - GQ

Ким Кардашијан - GQ

Ким Кардашијан - GQ

Ким Кардашијан - GQ

Ким Кардашијан - GQ

Ким Кардашијан - GQ

Видео: Ким Кардашијан позира со грешна статуетка

Беше прогласена за жена на годината, но со грешна статуетка.

Ким од возбудата за наградата очигледно не примети дека во своите раце држи статуетка која му припаѓа на Фарел Вилијамс.