Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан снимаше Божиќна епизода на 35 степени!

Ким Кардашијан снимаше Божиќна епизода на 35 степени!

2092
0
SHARE

Кланот Кардашијан-Џенер и покрај тоа што го проширува своето семејство за уште три члена, сепак не планира да направи пауза од снимањата.

Семејството работи напорно па веќе започнаа со снимање на Божиќните епизоди.

И покрај тоа што во Калифорнија беше речиси 35 степени, папараците го заблежаа Дедо Мраз, лизгалиште и новогодишни украси.

Ким ја учеше нејзината ќерка Норт да лизга, додека на себе носеше шорцеви, маичка и палто, а малата принцеза беше во фустанче на прерамки.

Тука беа и останатите членови кои не беа соодветно облечени за „зимското“ снимање.

Единствена која недостасуваше беше Кајли Џенер, која е бремена по прв пат.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here