Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан со голи гради на вечера (фото)

Ким Кардашијан со голи гради на вечера (фото)

SHARE

Ким Кардашијан го продаде својот дом во Бел Ер, а како благодарност, отиде на вечера со парот кој ја купи нејзината куќа.

За ова појавување старлетата реши да не остави ништо на фантазијата, па се појави во црн-проѕирен фустан.

Ким под фустанот не носеше градник, па блицовите на папараците ги открија нејзините голи гради.