Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан со црно-бела насловна за шпански магазин

Ким Кардашијан со црно-бела насловна за шпански магазин

SHARE

Ким Кардашијан моментално е една од најголемите ѕвезди во светски рамки.

Нејзината популарност се потврди и со последната фотосесија за шпанскиот магазин „S Moda“.

Ким позира во едноствен „слип“ фустан со интересен детал. Старлетата на себе носи кожен чокер во форма на цвет.